KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14598462
nr 1459 8462
William Avar
(1917-2012), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 42x34 cm, yttermått inklusive ram: 58x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 april 2022
kl 20:48:49
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
William Avar
Läs mer om William Avar